نتایج جستجو برای عبارت :

حضرا ادم

سلام بر شما چند وقتی سرم مشغول کار هایی شد و نتونستم پاورپوینت براتون اماده کنم ولی در اینجا من پاورپوینتی دارم در مورد اولین انسان (حضرت ادم) او اولین انسان در زمین بود گه نیمی از خاک و نیمی از خدا تمولد شده بود او اولین یتیم این جهان ما بود و همچنین اولین کسی که بر بهشت زیبای خداوند وارد شد و کسی که از بحشت اخراج شد. تنها یار و یاور او بود حوای پاک و خداوند متعال در این پاورپوینت با این فرد بزرگ بیشتر اشنا میشوید با تشکر و ممنون از نظرات شما
در
بسم الله الرحمن الرحیم- برگرفته از  ازعارف زنده دل حضرا ایالله العظمی اصر مکارم ازمنبع مجله منجی شماره 44 -نه مثل ما ناچیز بقول شیرازی ها کته مرده- درابدان بودم خانم سریدار خوابگاه دبیران درسه راه احمدی ابادان که سختمان مقابل یک تاجرعرب بود که برنامه عروسی زن چهارم خود که فارسیبود درحال  اماده سازیبودن  ایشان گفت من نمی دانم چرا مردان عرب این قدر با روح ومردان ایرانی این قدربیروح هستند- عارفی میفرمود که صبح در مقابل اینه به ایستذ وبگو تو در
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- اخیرا متوجه شدم رهبر معززوفرزانه و ربییون-و- اهل ذکر دوکتاب  عمیقی نشردادند-خوشبختانه دراینترنت وجود دارد- امید است کتابهای معظمله ودیگرکتب ارزشمن  درحوزه مانند کتب فقهی  حاشیه بخورد- تا حدی مانند غرب شویم-  درکتاب  دارنند بنان – طرح کلی اندیشه اسلامی  که به مباحث کلیدی  وجزیات دیگرپرداختند- بحث جالبی دارند بنام  انکه اول ایمان  وسپس توحید- ازنظر حقیر اول ایمان به فطرت پاکساز ی ذات  ازغیر فطرت-   د
بسم الله  الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است .- پاسخ به اقای علی کشتگر- ایشان جرو اعضای  گروعک فدائیان  خلق بودند  بهدرستی فرمودند که شاه خود باخته بوده است ولیاین خود باختگی عمدی است یعین غرب هرک را بقدرت میرساند از اومیخواهد مطیع  دستورات ایشان باشند واین قدرت طلبی باعث این امر میشود- ولی شخص شما خود باختگی  اختیاری است—مذاهب الهی  تمام در مرکزهائی بوجود امد رنگ باخت  وچیزی دیگرشد تا امروز وتا زمان ظهور حضرت مهدی صلواته الله علیه والسلم بخو
بسم الله الرحمنان االرحیم-نظریات شخصی است- امروز خانم من روزنامه های  سبحان که درشیراز مدتی چاب میشد که ایشان جزو نویسندگان ان روزنامه نیزبود مرحوم دکتر حیاتی  جوان بسیار  مودب وفرهنگی وبانبوغ که تعدادی از فر هنگیان واساتید دانشگاه ها با ایشان همکاری میکردند باضرر زیاد مجبور شد که انرا تعطیل کند – دلیل ضعف این روزنامه  باوجود انکه مقالات بسیارخوبی داشت بعلت  کاغذ بسیارارزران که ایشام به قناعت بسیارتوجه میکرد ومخالف   اسراف بود  کهاین
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- یکی از
حماقت های انسان- این است  که تصور میکند
بعللی  یک تفوقی بر مردم دارد – وهم
میتواندمردم رافریب دهد وبه انها افسار بزند وهرعمل جنایت بارخودرا باحیله  ها وفشاره بظاهر منطقی است جا بی انداز  نمیداند یک کارگر چگونه تمام کاراو پنبه میکند
وتاعمق  اندیشه انرا میخواند- منافقین
زمانی که تصور میکردند مسلط بر اندیشه ایرانیان شدند- درایران بیشتراین افراد یا
ازدانشکده حقوق  بودند ویا یک مذهب حعلی وساختگی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها